afdrukken

Personeel

Meer dan 80 personeelsleden doen dagelijks hun uiterste best om aan jouw wensen te voldoen.

Wie is wie?

Danny Verbrugge




Danny Verbrugge
Algemeen Directeur

T. 09 340 60 34

danny.verbrugge@idm.be

Peter Cooreman




Peter Cooreman
Adjunct-directeur

T. 09 340 51 78

peter.cooreman@idm.be




Kim Godefroid
Beleidsmedewerker

T. 09 340 51 75

kim.godefroid@idm.be

DebbyVanDeVelde




Debby Van de Velde
Management Assistant

T. 09 340 60 30

debby.van.de.velde@idm.be

DhoogeEric




Eric D'hooge
ICT-verantwoordelijke

T. 09 340 51 73

eric.dhooge@idm.be

Dienst Boekhouding en personeel

RombautDavey




Davey Rombaut
Diensthoofd boekhouding en personeel

T. 09 340 60 31

davey.rombaut@idm.be

Els De Meyer

Els De Meyer
Administratie boekhouding 

T. 09 340 51 70

els.de.meyer@idm.be

RombautHans




Hans Rombaut
Administratie boekhouding & handhaving

T. 09 340 51 77

hans.rombaut@idm.be




Evi Van Hoecke
Administratie personeel

T. 09 340 60 38


evi.van.hoecke@idm.be

Dienst operaties

Marc Meul




Marc Meul
Diensthoofd operaties

T. 09 298 21 10

marc.meul@idm.be

VerhulstAnita




Anita Verhulst
Administratie DIFTAR

T. 09 298 21 10

anita.verhulst@idm.be

Sylvie Rogiers




Sylvie Rogiers
Administratie planning en logistiek

T. 09 298 21 10

sylvie.rogiers@idm.be

Anja De Laender




Anja De Laender
Administratie planning en logistiek

T. 09 298 21 10

anja.de.laender@idm.be

Lesley Christiaens




Lesley Christiaens
Administratie planning en logistiek

T. 09 298 21 10 

lesley.christiaens@idm.be

Dienst beheer afvalstromen & contracten

OrtigosaBatistaAnaIsabel




Anabel Ortigosa Batista
Verantwoordelijke beheer afvalstromen & contracten

T. 09 340 60 35

anabel.ortigosa@idm.be

Katrien Verdonck




Katrien Verdonck
Beheer afvalstromen & contracten

T. 09 340 51 72

katrien.verdonck@idm.be

Dienst Communicatie en sensibilisering

MaesAnnick




Annick Maes
Diensthoofd communicatie en sensibilisering

T. 09 340 60 36

annick.maes@idm.be




Helen Van Lysebetten
Communicatiemedewerker

T. 09 340 60 39

helen.van.lysebetten@idm.be

Tjen Hillaert




Tjen Hillaert
Communicatiemedewerker

T. 09 340 60 37

tjen.hillaert@idm.be




Kim Collewaert
Communicatiemedewerker & handhaving

T. 09 340 60 32

kim.collewaert@idm.be

Lutgard Vermeulen




Lutgard Vermeulen
Communicatiemedewerker

T. 09 340 51 71

lutgard.vermeulen@idm.be

Dienst Milieu:

VandePutteHans




Hans Vande Putte
Milieudeskundige en -coördinator

T. 09 349 05 01

hans.vande.putte@idm.be

Karen Van Autreve




Karen Van Autreve
Administratief medewerker milieudienst

T. 09 349 51 76

karen.van.autreve@idm.be

Hoofdzetel: Zelebaan 42, 9160 Lokeren - T. 09 348 43 97 - info@idm.be - Privacyverklaring
Ophaaldienst: Moortelstraat 16, 9160 Lokeren - T. 09 298 21 10 - BE 0214.014.167